EUROSER® Hakkında

Sarıbaşlar Seramik 1993 yılında İstanbul da kurduğu 300.000 parça yıllık üretim kapasiteli fabrikasıyla 2002 yılının sonuna kadar kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti ilkesiyle üretim yapmıştır.

Sarıbaşlar Seramik müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet vermek; banyolarınıza görüntüsü, estetiği ve tasarımı ile etkileyici bir imaj kazandırmak için 2006 yılı başında Çerkezköy Veliköy Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 açık alan, 6.500 m2 kapalı alan içerisinde yıllık 300.000 parça üretim kapasitesine sahip, tamamı yeni teknoloji ile donatılmış fabrikasıyla üretim yapmaya başlamıştır.

Sarıbaşlar Seramik iç ve dış pazarda hızla büyüyen satış ağına daha iyi hizmet verebilmek amacı ile 2008 yılında %25 kapasite artışı sağlayan ilave tesis yatırımını; 2010 yılında ise tüm dünyanın içerisinde bulunduğu ekonomik krize rağmen tamamı 12.000 m2 kapalı alan içerisinde yıllık 750.000 parça üretim kapasitesine ulaşan yeni fabrika yatırımını gerçekleştirmiştir.

Sarıbaşlar Seramik modern yönetim anlayışı, dinamik, pratik, güçlü ve deneyimli kadrosuyla teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek; ürettiği mal ve hizmetin kalitesinde en üst noktayı hedeflemiş; TÜRKAK ve DAR akreditasyonlu ISO 9001:2008 kalite standartları belgelerine alarak sektörde kendisine ayrıcalıklı bir yer edinmeyi başarmıştır.

Sarıbaşlar Seramik olarak gelişen Dünya'da marka değeri her geçen gün artan Türkiye'mizin kalkınmasında en büyük rolü olan üretiminin gelişmesine, çeşitlenmesine, standartların yükseltilmesine ve çevre bilinci içinde ekonomiye katkıda bulunmasına yönelik yasalara, yönetmeliklere ve ahlak kuralları ile geleneklerimize uygun her türlü girişimin yanında ve içinde yer almak misyonu ile yeni tesisimizde tüm çalışanlarımızla ilk günkü heyecan ve disiplinle, her geçen gün değişen tasarım anlayışına göre kaliteli, estetik, fonksiyonel ve ekonomik olmayı ön planda tutan bir anlayış ile üretmiş olduğumuz ürünleri kısa sürede halkımıza ve dış pazarlara sunmanın kıvancını sizlerle paylaşmaktan onur duymaktayız.

Tanıtım Filmi
Vizyonumuz

Bizim vizyonumuz gelişme ve büyümenin değişmez bir parçası olan teknolojik yeniliklere açık olmak; bu yenilikleri işletme bünyesine dahil edecek gerekli yatırımları yapmak, sektöründeki en son trendleri tüketicilere ulaştırmak amacıyla, Ar-Ge ye önem vererek her geçen gün değişen tasarım anlayışına göre kaliteli, estetik, fonksiyonel ve ekonomik olmayı ön planda tutan bir anlayış ile üretim yapmak, modern yönetim anlayışımız gereği tüm çalışanlarımız tarafından anlaşılan, benimsenen ve paylaşılan kurumsal değerlerimizi oluşturmak, çalışanlarımızın, iş ortağı olarak gördüğümüz bayilerimizin ve nihai müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak toplam kalite anlayışının yerleşmesine olanak sağlamak ve müşteri isteklerine odaklı pazarlama yönetimi yaklaşımı ve tekniklerini benimsemek, uygulamak ve faaliyetlerimizi sürekli kılmaktır.

Kilometre Taşlarımız

Sertifikalarımız

Euroser markasıyla müşterilerinin ve bayilerinin memnuniyetine odaklanarak ürettiği ürünlerin ve aynı hedef doğrultusunda sunduğu hizmetin kalitesini resmi olarak belgelendirmiş olan Sarıbaşlar Seramik San. ve Tic. Ltd. Şti. sektöründe edindiği yer ile bu kaliteyi sürekli olarak pekiştirmektedir.

Image

Euroser
Trademark Registration Certificate

Image

Sarıbaşlar Seramik
Trademark Registration Certificate

Image

ISO 9001:2015
Management System Certificate

Image

TS EN 14688
TSE Certificate of Compliance

Image

TS EN 13407
TSE Certificate of Compliance

Image

TS EN 997
TSE Certificate of Compliance

Image

TS 799
TSE Certificate of Compliance

Image

TS EN 14528
TSE Certificate of Compliance

Menu